Polish English Germany
Powrót do oferty

E-Marketing

E-marketing to najkrócej mówiąc wykorzystywanie Internetu do promowania swojej firmy. Dzięki takiej formie reklamy pozyskasz nowych klientów, podniesiesz sprzedaż oraz zbudujesz pozytywny wizerunek w sieci.

Oto co możemy Ci zaproponować, jeżeli chodzi o marketing internetowy

Emailing

  • Działania promocyjne wykorzystujące pocztę elektroniczną. Polegają one na kontakcie z potencjalnym klientem za pośrednictwem mailingów oraz newsletterów. Jest to bardzo dobry sposób na dotarcie do ogromnej ilości odbiorców Twoich usług.

Katalogowanie

  • Proces polegający na stosowaniu specjalnych linków, które podnoszą atrakcyjność strony internetowej i pomagają jej w osiągnięciu jak najwyższej pozycji w rezultatach wyszukiwania Google.

Social Media

  • Media społecznościowe to idealny sposób na budowanie pozytywnego wizerunku firmy i nawiązywanie bezpośredniego kontaktu z klientami. Dzięki Social Media klienci będą mieli okazję poznać lepiej Twoją firmę i spojrzeć na nią z nieco luźniejszej perspektywy.

Marketing szeptany

  • Jest to popularnie zwana poczta pantoflowa. Ten rodzaj marketingu polega na stymulowaniu rozmów na temat produktu lub usługi na forach internetowych. Dzięki temu nakręcane jest zainteresowanie firmą co przekłada się na wzrost popytu na dany produkt. Marketing szeptany jest wykorzystywany przez największe marki obecne w Internecie.

Reklama internetowa

  • Formy graficzne takie jak buttony, banery, boxy, których zadaniem jest zwrócenie uwagi użytkownika i zachęcenie go do wejścia na daną stronę internetową. Dzięki temu zwiększymy liczbę unikalnych odwiedzin na Twojej firmowej witrynie.

Oprócz tego korzystamy również z narzędzi takich jak artykuły sponsorowane, artykuły tematyczne, prezentacje multimedialne oraz wirtualny spacer. To, które z nich zastosujemy zależy od indywidualnego charakteru Twojej firmy.

Staramy się, aby nasze reklamy nie były powielaniem utartych schematów stosowanych przez konkurencję i wnosiły świeży oraz jasny przekaz.

Zapytanie ofertowe
Wróć do góry