Polish English Germany
Powrót do oferty

Pozycjonowanie

Firmowa strona internetowa to w dzisiejszych czasach podstawa udanego biznesu. Należy jednak pamiętać, że ważne jest również, aby potencjalni klienci mogli ją łatwo znaleźć w gąszczu konkurencji.

Obecnie większość wejść na jakiekolwiek strony WWW nieważne czy z Zielonej Góry czy z Warszawy odbywa się za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Oznacza to, że warto tak prowadzić witrynę, aby była ona atrakcyjna dla tej wyszukiwarki i mogła zając wysoką pozycję w rankingu stron. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę pozycjonowania.

Do zaproponowania mamy dwie formy promocji Twojej strony w sieci:

  • Pozycjonowanie SEM (linki sponsorowane)

Jest to reklama tekstowa wyświetlająca się użytkownikowi po wpisaniu odpowiedniej i wcześniej zaplanowanej przez nasz zespół frazy tekstowej. Zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość zastosowania go na różnego rodzaju urządzeniach takich jak tablety czy smartfony.

  • Pozycjonowanie SEO

W przypadku SEO mówimy o optymalizacji Twojej strony i sprawienie, aby była ona przyjazna dla robotów indeksujących Google. Polega to na poprawkach w kodzie źródłowym i ustaleniu słów kluczowych, po których wpisaniu użytkownik zostanie skierowany na Twoją stronę. Dzięki tego typu działaniom jesteśmy w stanie wynieść witrynę na sam szczyt rankingu Google.

Pamiętaj, że pozycjonowanie stron to proces bardzo złożony, którego efekty widać po kilku miesiącach. Nie wierz firmom, które oferują Ci usługę promowania w sieci i obiecują natychmiastowe efekty. To nie jest możliwe ze względów czysto technicznych.

Zapytanie ofertowe
Wróć do góry