Polish English Germany
Powrót do oferty

Strony internetowe

Strona internetowa to niezbędny element poważnie podchodzącej do swojej działalności firmy. To właśnie z niej klienci dowiedzą się o Twoim istnieniu i będą mieli okazję zapoznać się z oferowanymi przez Ciebie usługami. Dzięki naszemu zespołowi, który zajmuje się projektowaniem witryn Twoja firma stanie się rozpoznawalna nie tylko w Zielonej Górze, ale i w całym kraju.

Zauważając ciągle rosnącą popularność smartfonów postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o tworzenie stron responsywnych (kafelkowych) przystosowanych do wyświetlania na małych ekranach. Potrafimy stworzyć mobilną witrynę tak, aby w łatwy i czytelny sposób mogła być przeglądana przez użytkowników korzystających z telefonów oraz tabletów.

W Intermedia budowanie strony internetowej to tylko 5 prostych kroków!

  1. Rozmowa z i poznanie Twoich wymagań
  2. Zaprojektowanie unikalnej grafiki
  3. Akceptacja naszej wizji
  4. Kodowanie i wdrażanie witryny
  5. Stworzenie unikalnej treści pomagającej w promocji Twojej firmowej strony

Decydując się na nasze usługi otrzymasz dostęp do systemu CMS, który da Ci nieograniczoną i pełną kontrolę nad witryną. Dzięki niemu zyskasz możliwość:

  • Dodawania lub usuwania dowolnej ilości zakładek
  • Aktualizowania treści oferty
  • Dodawania plików multimedialnych
  • Rozbudowania witryny o nowe funkcjonalności

Co najważniejsze, aby korzystać z naszego systemu zarządzania treścią nie musisz posiadać żadnej wiedzy z zakresu informatyki. Jego obsługa jest wysoce intuicyjna.
Głównym atutem naszej agencji jest konkurencyjność cen. Tylko w Intermedia możesz zamówić w pełni funkcjonalną oraz tanią stronę internetową. Sprawdź jakie to proste!

Odświeżanie i optymalizacja

Jeżeli posiadasz już stronę internetową i chcesz coś w niej zmienić lub dostosować pod wymogi pozycjonowania to wiemy jak Ci pomóc!

Potrafimy odświeżyć starą i nudną witrynę w taki sposób, aby zainteresowała potencjalnych klientów i zachwyciła nowymi funkcjonalnościami. Opracujemy indywidualny plan oparty na charakterze Twojej działalności i wdrożymy go podnosząc atrakcyjność strony WWW.

Wystarczy, że podeślesz nam link prowadzący do Twojej witryny a nasi specjaliści dokonają niezbędnej analizy i przedstawią Ci plan działania.

Już wiele firm z Zielonej Góry i okolic zaufało nam w kwestii optymalizacji stron internetowych. Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Zapytanie ofertowe

Wróć do góry